Amazon Cevizi

Amazon Cevizi Resmi Satış Sitesi

Amazon Cevizi orjinal resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Şirketimiz satmış olduğu bu ceviz için ORJİNALLİK GARANTİSİ vermekte. Ürünümüz net 60 gr’dır. Herhangi bir yan etkiye rastlanılmayan ürün için siparişinizi bizleri arayarak yada sayfanın en altı kısmında bulunan sipariş formunu doldurarek verebilirsiniz.  Web sitemizdeki tüm yazı ve bilgiler TIBBİ CİHAZ KURUMU mevzuatlarına uygun olarak yazılmış olup endikasyon içermez.

Fiyatlar; 1 Adet 59 TL + kargo, 3 Adet 122 TL (kargo ücretsiz), 6 Adet 189 TL (kargo ücretsiz). %100 orjinal ve hologramlı Amazon Cevizi için tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister telefon numaramızı arayınız.

Amazon Cevizi İçeriği

%100 Amazon cevizidir.

Amazon Cevizi Kullananlar Yorumları

Amazon Cevizi kullananların bizlere ulaşan yorumları gayet olumludur. Kullanıcılar üründen memnun kalmışlardır. Gün içinde müşteri temsilcilerimizi arayan kullananlar teşekkürlerini bizlere iletmektedir. Sizde %100 orjinallik garantisi verdiğimiz bu cevizden sipariş vermek için acele ediniz. Sınırlı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır.

Amazon Cevizi Nasıl Kullanılır

Günde 4 – 5 kadar tüketiniz. Daha fazlasını kesinlikle tüketmeyiniz.

Amazon Cevizi Faydaları

Cevizimizden kullananlar fayda gördüklerini bizlere telefon açarak iletmekte, ellerindeki paketler bittiğinde tekrar bizlere sipariş vermektedirler. Sizde üründen sipariş vermek isterseniz telefon numaramızdan yada aşağıdaki sipariş formundan bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Amazon Cevizi Ne İşe Yarar ?

Cevizin gerçekten işe yarayan bir ürün olduğu memnuniyet oranından anlamaktayız. Neredeyse ürünü satın alan müşterilerimizin tamamı üründen memnun kaldıklarını ve çevrelerindeki tanıdıklarına tavsiye ttiklerini belirtmektedirler.

Amazon Cevizi Şikayetleri Varmı ?

Amazon cevizi hakkında bizlere ulaşan yada internetteki şikayet sitelerine yazılan bir şikayet bulunmamaktadır. Kullanıcılar gayet memnunlardır.

Amazon Cevizi Eczanelerde Satılıyormu ?

Amazon Cevizi marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.