Anagain Saç Serumu

Anagain Saç Serumu Türkiye Resmi Satış Sitesi

ANAGAIN SAÇ SERUMU TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

ANAGAIN SET (şampuan + serum) RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Ürünümüz set halinde satılmaktadır. Şetin içinde şampuan ve serumu vardır. 2 ürün bulunmaktadır. Firmamız satışını yapmış olduğu tüm ürünlerde ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. 1 anagain seti resmi satış fiyatı: 75 TL‘dir. Piyasada düşük fiyatlı ürünlere itibar etmemeniz önerilir. Fiyatlanırmalar 1 Set: 75 TL, 2 Set: 145 TL, 3 Set: 185 TL’dir.  Kargo ücreti yoktur. Tam etki için minimum 3’lü paketi alabilirsiniz. Denemek için 1 set almanız da kafidir. Ondada etki görürsünüz.

%100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Anagain Seti Kullananlar Yorumları

Anagain setinden kullanan müşterilerimiz üründen gayet memnun kalmışlar ve ürünü çevrelerine tavsiye etmişlerdir. Üründen kullananların kullanıcı yorumlarını internette incelediğimizde olumsuz bir yoruma rastlamadık. Bunun tek nedeni firmamızın bu ürünün ORJİNAL‘ini satmasıdır.

Anagain Seti Nasıl Kullanılır

Banyoda duştayken elinize normal şampuanınızda kullandığınız kadar şampuan alıp saç kökünüze masaj yapınız. Köpürme oluşana kadar masaj yapmaya devam ederek ardından saçınızı yıkayınız. Ardından duştan çıktığınızda serumdan yine bir miktar elinize alarak saç diplerinize yedirin ve masajlayın. Bu uygulamayı her gün yapabilirsiniz. 10 kullanımın ardından yavaş yavaş etkilerini görebilirsiniz.

Anagain Seti Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında bizlere ulaşan hiçbir şikayet yoktur. memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Orinal ürün kullanıcıların oldukça memnuniyetini kazanmıştır.

Anagain Seti Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •  

    •  

    •  

       

x

Check Also

Hairash

Hairash Saç Vitamin Seti Türkiye Resmi Satış Sitesi HAİRASH SAÇ VİTAMİN SET ...