Biolog Leke Kremi Kullananlar, Biolog Krem Kullanıcı Yorumları, Şikayetleri

Biolog Leke Kremi Kullananlar Ne Diyor

Biolog kremi içeriğinde papatya, jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı, meyan kökü, buğday yağı ve zararlı güneş ışınları için SPF 15 bulunmaktadır. Cilt için piyasaya sürülmüş bir ürün olarak üretici firma lanse etmektedir. Kullananlar konusunda bilgi sahibi olmadığımızdan internet üzerinden şikayet yada yorum sitelerine bakabilirsiniz. Fiyat olarak marka sahibi web sitesinde 129 TL’ye satılmaktadır. Marka sahibi şirket 2016 yılında ill kez biolog leke kremini ürettirmeye başlamış. Firma web adresinde ürün için bitkisel aktiflerden elde edilen formül olarak belirtilmiş.

biolog leke kremi

Biolog Krem İşe Yarıyor Mu

Marka sahibi web sitesinde yazılana göre Biolog Leke Kremi ISO-9001, TSE ve HELAL sertifikalarına sahiptimiş.İşe yarayıp yaramadığı konusunda en doğru bilgileri kullanan müşteriler verebilir. Kullanıcıların yorumlarınu merak ediyorsanız şikayet yada yorum sitelerine girerek ürün hakkında neler dendiğine bakabilirsiniz.

Biolog Leke Kremi Şikayetleri

Şikayet var gibi internet üzerinde kullanıcıların yorum ve görüşlerini yayınlayan web sitelerinden ürün biolog kremi ile ilgili detaylara ve yorumlara ulaşabilir, ürün hakkında şikayet olup olmadığına bakabilirsiniz.

x

Check Also

Rus Merhemi Resmi Satışı

RUS MERHEMİNİN “YENİSİ” Resmi Satış Sitesi Satışını yaptığımız RUS MERHEMİ “YENİ” çıkan ...