Black Latte

 

Black Latte resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün 2019 Temmuz ayı itibarıyla piyasadadır. İçeriğinde aktif karbon, krom pikolinat, l-carnitin, hindizstan cevizi sütü ile omega 3 bulunmaktadır. İçinde 5 ml ölçek bulunmaktadır. 1 Bardak suya 5ml ölçeği suyun içine atıp karıştırılarak içilmektedir. Günde 1 kez kullanılır. 1 Adetin kullanımı 1 ay sürmektedir.

Black Latte kullananlardan yan etki konusunda hiç bir şikayet alınmamıştır. Kullananlar gayet memnun kalmışlar ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

Web sitemizdeki tüm yazı ve bilgiler TIBBİ CİHAZ KURUMU mevzuatlarına uygun olarak yazılmış olup endikasyon içermez.

Ürünün resmi satış fiyatları 1 kutusu 249 TL, 2 kutusu ise 459 TL’dir.

latte 4

Black Latte İçeriği

Aktif karbon, krom pikolinat, l-carnitin, hindizstan cevizi sütü, omega 3.

Black Latte Kullananlar Yorumları

Black Latte kullananlar tarafından bizlere ulaşan bir yan etki yoktur. Kullananlar üründen memnun kalmışlardır. Bizlere gün içinde sizler tarafından ulaşan yorumlar gayet olumludur. Tüm olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz.

latte 5

Black Latte Nasıl Kullanılır

Ürünün içinde ölçek çıkmaktadır. Bu ölçek 5 ml’dir. Her gün bu 5 ml ölçek kadar 1 bardak suyun içine atıp karıştırdıktan sonra içiniz. 1 Kutunun bitim süresi yaklaşık 1 aydır.

Black Latte Faydaları

Black Latte kullanan müşterilerimiz üründen fayda gördüklerini müşteri temsilcilerimizi arayarak ara ara bildirmektedirler. Kullanıcıların memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

latte 1

Black Latte Ne İşe Yarar ?

Ürün hakkında kullanımını gerçekleştiren müşterilerimiz ürünün işe yarayan bir ürün olduğu konusunda hem fikirdir. Kullananlar mesai saatlerinde bizleri arayarak ürünün gerçekten işe yarayan bir ürün olduğunu söylemektedir.

Black Latte Şikayetleri Varmı ?

Latte hakkında şu ana kadar bizlere ulaşan herhangi bir şikayet yoktur. İnternet üzerinden yayın yapan şikayet web sitelerinde aynı şekilde bir şikayete rastlamadık.

Black Latte Eczanelerde Satılıyormu ?

Black Latte internette uraw cosmetics firması tarafından ve yetkili bayiler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler