Eco Slim

Eco Slim Türkiye Tek Resmi Satış Sitesi

ECO SLİM TEK RESMİ SATIŞI İLETİŞİM: 0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Eco Slim ürünün TÜRKİYE TEK RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Firmamız tüm sattığı ürünlerde orjinallik garantisi verir. Ürün bir gıda takviyesi olup kullananlar tarafında hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır. Tüm ürünlerimizde orjinallik hologramı mevcuttur. Paketler hızlı bir şekilde 1-2 iş gününde elinize ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz. Aras kargo güvencesiyle yolladığımız paketleri kapıda nakit yada kapıda kart ile ödeyebilirsiniz.  Ürünün içeriğinde bulunan b vitaminleri,  az miktarda yeşil kahve, üzüm kabuğu özü, karnitin ve krom bulunmaktadır.

1 Kutu 69 TL+kargo, 2 Kutu 129 TL, 4 Kutu 219 TL. İnternette çok ucuza satılan ürünlere orjinallik konusunda güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Eco Slim Kullananlar Yorumları

Satışını yaptığımız ürün orjinal olduğu için sipariş veren herkes üründen memnun kalmışlardır. Kullananların kullanıcı yorumları gayet olumlu olup işe yarayan ve faydalı olduğunu düşünmektedirler.

Eco Slim Saç Tablet Efervesan Nasıl Kullanılır

Eco Slim Saç Tablet Efervesan ürünü kullımı 1 bardak suyun içerisinde bir adet tablet atılarak kullanılır. Günde 2 kez içilmelidir. Sabah ve akşam olarak uygulanır..

Eco Slim Şikayetleri Varmı ?

Tablet hakkında bizlere ulaşan herthangi bir şikayet almamış olmanın gururunu taşımaktayız. % 100 Orjinal ürün satışı yaptığımızdan dolayı hiç bir şikayet şu ana kadar almadık. Kullananların ürünümüzden memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

Eco Slim Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette tek yetkili bayi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.