Enginar Macunu

Enginar Macunu Türkiye Resmi Satış Sitesi

Mahmut Efend-i Enginar Macunu orjinal resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Şirketimiz satışını yapmış olduğu enginar macunu Türkiye resmi satış sitesidir. Sattığı tüm ürünlerde ORJİNALLİK GARANTİSİ vermekte. Sattığımız hiç bir üründe görülen bir yan etki yoktur. Siparişlerinizi bizleri arayarak veya sayfamızın en altındaki sipariş formunu doldurarak yapabilirsiniz. Web sitemizdeki tüm yazı ve bilgiler TIBBİ CİHAZ KURUMU mevzuatlarına uygun olarak yazılmış olup endikasyon içermez.

Fiyatlar; 1 Adet 79 TL + kargo, 3 Adet 170 TL (kargo ücretsiz), 6 Adet 280 TL (kargo ücretsiz). %100 orjinal ve hologramlı Enginar Macunu için tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister telefon numaramızı arayınız.

Enginar Macunu İçeriği

Bal, enginar, karahindiba, biberiye, tarçın, zencefil, keten tohumu, kişniş, üzüm çekirdeği, keçiboynuzu, yenibahar.

Mahmut Efend-i Enginar Macunu Kullananlar Yorumları

Enginar Macunu kullananlar ve kullanıcı yorumları hakkında diyebileceğimiz tek şey ürünü satın alan müşterilerimizin memnuniyetidir. Ürünümüz ORJİNAL olduğundan memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Kullananlar üründen memnun kalmışlar ve çevrelerine tavsiyede bulunmuşlardır.

Enginar Macunu Nasıl Kullanılır

Üründen günde 2 yada 3 kez kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kaşık tatlı kaşığı olabilir. Aç yada tok karnına farketmez. Her iki şekilde kullanmanız uygundur.

Enginar Macunu Faydaları

Macundan kullanan siz sayın müştetilerinizden bizleri gün içerisinde arayıp teşekkürlerini sunanlara bizlerde teşekkürlerimizi sunarız. Gerçekten fayda gördüklerini belirten müşterilerimiz ürün hakkında olumlu görüşlerini bizlerle paylaşmaktadırlar.

Enginar Macunu Ne İşe Yarar ?

Enginar Macunu gerçekten işe yarıyor mu, kullananlar memnun mu gibi sorular bizlere telefon yoluyla gelmekte.. Diyebileceğimiz şey şudur ki müşterilerimiz bizlere gerçekten işe yaradığını telefonlarımızı arayarak bildirmektedir.

Enginar Macunu Şikayetleri Varmı ?

Macun hakkında bizlere ulaşan yada internetteki şikayet sitelerine yazılan bir şikayet bulunmamaktadır. Kullanıcılar gayet memnunlardır.

Enginar Macunu Eczanelerde Satılıyormu ?

Enginar Macunu marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.