Erica Hemodin Hemoroid Kremi

Erica Hemodin Hemoroid Kremi (100 ml) Türkiye Resmi Satış Sitesi

ERİCA HEMODİN HEMOROİD KREMİ (100 ml) TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Erica Hemodin Hemoroid Kremi RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Şirketimiz tüm sattıiı kremlerde ORJİNALLİ;K GARANTİSİ vermektedir. Ürün hemoroid için piyasaya sürülmüştür: Web sitemizde Tıbbi Cihaz Kurumuna aykurı kesinlik (endikasyon) belirten hiç bir içerik bulunmamaktadır.

Ürün satış fiyatları: 1 adet 29 TL+kargo, 2 afet 56 TL+kargo, 3 adet 86 (kargo ücretsiz) şeklindedir. Tam etki için 3’lü set alabilirsiniz. Denemek için 1 adet almanız da kafidir. 1 adette yine mutlaka etkisini görürsünüz.

Ürün Erica Hemodin Krem (Çay Ağacı, At Kestanesi, Kantaron Özlü) %100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

İÇERİĞİ:

Deionized Water, Ceetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Horse Chestnut Oil, Tea Tree Oil, Centaury Oil, Vitamin E Formula.

Erica Hemodin Hemoroid Kremi Kullananlar Yorumları

Ürün hakkında kullananlardan yan etki yada zararlı olduğu konusunda hiç bir yorum yada şikayet almadık. Kullananların memnun oldukları ve memnuniyet oranı oldukça yüksek olan ürün sınırlı sayıda stoklarımızdadır. Satın almak için acele ediniz.

Erica Hemodin Hemoroid Kremi Nasıl Kullanılır

Problemli olarak düşündüğünüz bölgeye günde 2-3 defa hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.

Erica Hemodin Hemoroid Kremi Şikayetleri Varmı ?

Bahsi geçen ürünün %100 orjinalini sattığımız için bizlere şu ana kadar HİÇBİR şikayet gelmemiştir. Kullananların hemen hemen hepsi üründen menun kalmışlar ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

Erica Hemodin Hemoroid Kremi Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün internette bizler gibi yetkili bayiler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •      •  


 

x

Check Also

Black Latte

  Black Latte resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün 2019 Temmuz ayı itibarıyla ...