Eye Nor Göz Damlası

Eye Nor Göz Damlası Resmi Satış Sitesi

Eye Nor Göz Damlası resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün hakkında firmamız ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. Ürün orjinal bir ürün olduğu içinde memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Fiyatlar; 1 Adet 39 TL + kargo, 3 Adet 99 TL (kargo ücretsiz), 6 Adet 149 TL (kargo ücretsiz). %100 orjinal ve hologramlı eyenor göz damlası herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister telefon numaramızı arayınız.

Eyenor Göz Damlası İçeriği

İçeriğinde Luteolin, Zeaksantin, Sütlü Yonca Suyu, Sütlü Arap Suyu, Karnozin. 

Eyenor Göz Damlası Kullananlar Yorumları

Eyenor kullananlar ve yorumları hakkında diyebileceğimiz tek şey üründen memnun kaldıklarıdır. Kullanıcılar üründen memnun kalmış ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir. Kullanıcı yorumları için söyleyebileceğimiz şey olumsuz yorum almadığımızdır. ORJİNALLİK GARANTİSİ verdiğimiz bu ürün sınırılı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır. Siparişiniz için acele ediniz.

Eyenor Göz Damlası Nasıl Kullanılır

Sabah ve akşamları sorunlu gözünüze 2 damla damlatarak kullanabilirsiniz. Fazla kullanmanız gözünüz açısından daha etkili olmayacağı gibi istenmeyen etkiler oluşturabilir. Bu sebeple bahsedilen oranların dışına çıkmadan kullanılması gerekmektedir.

Eyenor Göz Damlası Şikayetleri Varmı ?

Eye nor damla hakkında bizlere ulaşan hiçbir şikayet yoktur. memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Orinal ürün kullanıcıların oldukça memnuniyetini kazanmıştır.

Eyenor Göz Damlası Eczanelerde Satılıyormu ?

Göz damlası marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Black Latte

  Black Latte resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün 2019 Temmuz ayı itibarıyla ...