Fatmax

Fatmax Türkiye Resmi Satış Sitesi

FATMAX TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Fatmax RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Firmamız satışını yapmış olduğu tüm fatmax ürünlerinde ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. Ürünün resmi satış fiyatı: 69 TL (+kargo)‘dur. Her bir kutuda 20 adet tablet bulunur. Piyasada düşük fiyatlı ürünlere itibar etmemeniz önerilir. Fiyatlanırmalar 2 Adet: 130 TL, 3 Adet: 190 TL, 4 Adet: 250 TL’dir. 2 ve üstü adetlere Kargo ücreti yoktur. Tam etki için minimum 3’lü paketi alabilirsiniz. Denemek için 1 adet almanız da kafidir. Ondada etki görürsünüz.

%100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Fatmax Kullananlar Yorumları

Fatmax ürününden kullanan müşterilerimiz üründen gayet memnun kalmışlar ve ürünü çevrelerine tavsiye etmişlerdir. Üründen kullananların kullanıcı yorumlarını internette incelediğimizde olumsuz bir yoruma rastlamadık. Bunun tek nedeni firmamızın bu ürünün ORJİNAL‘ini satmasıdır.

Fatmax Nasıl Kullanılır

Günde 2 defa aç veya tok karınına kullanılması önerilmektedir. 1 bardak suya eritilerek fatmax efervesan tablet tüketilmektedir.

Fatmax Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında bizlere ulaşan hiçbir şikayet yoktur. memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Orinal ürün kullanıcıların oldukça memnuniyetini kazanmıştır.

Paramil Anti Parazit Çayı Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •  

    •  

    •  

       

x

Check Also

Kekreyemiş Tozu

Kekreyemiş tozu resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Firmamız ürünün orjinalini sizlere sunup satışını ...