Fit Blocker

Fit Blocker Türkiye Resmi Satış Sitesi

FIT BLOCKER TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

FİT BLOCKER RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Firmamız satışını yapmış olduğu tüm parazit çayı ürünlerinde ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. Ürünün resmi satış fiyatı: 79 TL (+kargo)‘dur. 1 Kutuda 20 adet tablet bulunur. Piyasada satılan düşük fiyatlı ürünlere itibar etmemeniz önerilir. Fiyatlanırmalar 2 Kutu: 149 TL, 3 Kutu: 179 TL’dir. Bu paketlerde kargo ücreti yoktur. Tam etki için 3’lü paketten alabilirsiniz. Denemek için 1 adet almanız da kafidir. Ondada mutlaka etkisini görürsünüz.

%100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Fit Blocker Kullananlar Yorumları

FIT BLOCKER kullanan müşterilerimiz üründen gayet memnun kalmışlar ve ürünü çevrelerine tavsiye etmişlerdir. Üründen kullananların kullanıcı yorumlarını internette incelediğimizde olumsuz bir yoruma rastlamadık. Bunun tek nedeni firmamızın bu ürünün ORJİNAL‘ini satmasıdır.

Fit Blocker Nasıl Kullanılır

Fit blocker paketlerinin içerisinde toplamda 10 adet tablet bulunmaktadır. 1 Tablet 1 gün tüketilmelidir. Önerilen kullanım tutarı 30 günlüktür. Her gün 1 adet kullanmanızı tavsiye ederiz. Aç karnına yemek yemeden 15 – 30 dk arasında suya 1 tablet atılarak kullanılmalıdır. Lütfen kullanımını arttırmayınız ve 1 bardak suya 2 tane tablet atmayınız. 1 tablet ölçüsü oldukça yeterlidir.

Fit Blocker Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında bizlere ulaşan hiçbir şikayet yoktur. memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Orinal ürün kullanıcıların oldukça memnuniyetini kazanmıştır.

Fit Blocker Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •  

    •  

    •  

       

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...