Fitslim Max Kullananlar, Kullanıcı Yorumları, Şikayetler

fitslim-max

Fitslim Max Kullananlar Ne Dedi

Ürün fitslim max çok yeni bir ürün değil ama şu sıralar aramalarda görünmekte. Ürünün içinde 30 tablet bulunuyor. Gramaj olarak 90 gram. Kullanımı ise günde 2 kez kullanılması gerkiyor. Sabah ve akşam yemeklerden 20 dakika önce 1 efervesan tableti 1 bardak suyun içine atarak kullanılması gerekmekte. Günlük toplamda 2 tablet kullanılıyor. İçeriğinde gelecek olursak; Sodyum bi Karbonat, Kitosan(Chitosan), Guarana (Paulinia Cupana), Vitamin C (L-Askorbik Asit), Yeşil Çay (Camellia Sinensis). Kullanımını gerçekleştirmeden önce herhangi bir rahatsızlık ve hastalığınız varsa doktora başvurmanız önerilmekte. Ürün bir gıda takviyesi

Fitslim Max Kullananlar Memnunmu

Kullananların memnuniyet oranını öğrenmek istiyorsanız satıcıları arayıp bu bilgileri onlardan temin edebilirsiniz. Kullanmayı düşünüyor ve üründen satın almak istiyorsanız mutlaka doğru ürünü ve doğru firmayı iyi tespit ediniz.

Fitslim Max Kullananlar Şikayet Varmı

Bildiğimiz kadarıyla internetten araştırdığımıza göre pek bir şikayet göremedik. Sizde google arama motorundan ürünle ilgili arama yapabilirsiniz. Şikayet var gibi web sitelerinden ürünün ismini yazarak sonuçları görebilirsiniz.

Eczanelerde Satılıyormu

Eczanelerde bildiğimiz kadarıyla satışı yok. İnterntet üzerinden belli başlı yetkili bayiler satıyor.

 

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...