Genome White Krem

Genome White Krem Türkiye Resmi Satış Sitesi

GENOME WHİTE KREM TÜRKİYE RESMİ SATIŞ: 0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Genome White Krem (Aklik Kremi) resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Sipariş vermek için sayfanın en altındaki sipariş formunu doldurunuz yada telefon numaramızdan bizleri arayınız. Ürün cildiniz için çıkmış bir gıda takviyesi olup kullananlar tarafında hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır. Tüm ürünlerimizde orjinallik hologramı mevcuttur. Aras kargo güvencesiyle tüm kargolar hızlı teslimat yapar ve 1-2 iş gününde paket elinize ulaşır. Ödeme sistemi kapıda nakit yada kapıda kart ile yapılmaktadır. Sipariş vermek istiyorsanız aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz yada 0312 240 40 05 numarasını arayıp telefonda bilgilerinizi veriniz.

genome white krem

Genome White Aklik Kremi Krem Kullananlar Yorumları

Genome white aklik sepiwhite kremi hakkında kullanıcıların yorumları açısından olumsuz bir yoruma rastlamadık. Kullanıcıların memnuniyet oranı yüksek olan ürünü bitmeden satın alınız. Sınırlı sayıda stoklarımızdadır.

Genome White Sepiwhite Krem Nasıl Kullanılır

Kullanımı gayet basit olup günde 1 kez 10 dakika boyunca problemli olarak görüdüğünüz bölgeye masaj yaparak kullanılması gerekmektedir.

 

genome white aklik sepiwhite kremi

Genome White Krem İçeriği

Hyaluronik asit, vitamin c, vitamin a, vitamin e, aloe vera, folik asit, kolin, sakaridler, amino asit, antrakinonlar, enzimler, lignin, saponin, salisilik asit bileşenleri.

Genome White Krem Şikayetleri Varmı ?

Genome white krem hakkında bizlere ulaşan hiç bir şikayet bulunmuyor. Kullanıcıların oldukça olumlu yorumları olan ürünün orjinalinden satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sınırlı sayıda stoklarımızda bulunan üründen satın almak için acele ediniz!

Genome White Krem Eczanelerde Satılıyormu ?

Genome White kremi eczane satışı olan bir ürün değildir. Sadece yetkili bayiler internette satmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Rus Merhemi Resmi Satışı

RUS MERHEMİNİN “YENİSİ” Resmi Satış Sitesi Satışını yaptığımız RUS MERHEMİ “YENİ” çıkan ...