Gimcat Kedi Malt

Gimcat Kedi Malt Macunu (100 gram) Türkiye Resmi Satış Sitesi

GİMCAT CAT (KEDİ) MALT MACUN (100 Gram) TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Gimcat Kedi Malt Macun RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Firmamız satışını yapmış olduğu tüm KEDİ MALT ürünlerinde ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. Piyasada bir çok KEDİ MALT vardır. Bu ürün marka olarak aralarındaki EN POPÜLERİ ve EN ÇOK TERCİH EDİLEN MALT’dır. Ürün 100 GRAMDIR. Gimcat markasıyla piyasada 20 Gram olarak satılanlarla karıştırmayınız. 100 Gram olarak satılan gimcat kedi malt ürünleri arasında fiyatı en makül olan yer burasıdır. Ürünün resmi satış fiyatı: 54 TL‘dir. Adetler yükseldikçe fiyatlar iyice düşmektedir. 2 Adet: 104 TL, 3 Adet: 149 TL’dir. 2 adet ve üstü paketlerde kargo ücreti yoktur. Tam etki için 3’lü set alabilirsiniz. Denemek için 1 adet almanız da kafidir. 1 adette yine mutlaka etkisini görürsünüz.

 

%100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

ÖZELLİKLERİ:

Kedilerdekul yumaklarına karşı etkilidir. Saf ve dogal aromatik malt, özel altin sarısı bitkisel yağ, diyet lifler ve yüksek seviyeli TGOS (trans-galaktooligosaccharide) katkılı laktoz türevi içerir. Kediler yalanma sonucunda tüylerini yutarlar,bu tüyler zaman içerisinde mide ve barsakta birikerek önemli sindirm sorunlarına yol açabilir. Gimpet Malt Soft Ekstra içerisindeki doğal yağlar ve yüksek kalitedeki malt özleri sayesinde yutulmuş olan tüy yumakları ve diğer sindirilemeyen bileşenlerin doğal yollar ile vücuttan atılmasına yardımcıdır. Diyet lifler barsaktaki iyi bakteriler için uygun bir besin kaynağıdır,bu sayede barsak lümeninde bulunan iyi bakterilerin sayısını arttırarak barsak hareketliliğine yardımcı olurlar.

İÇERİĞİ:

Sebze türevleri (Malt-Selülöz) , Yağlar , Laktoz .   Ürün analizi: Ham Protein %3.00 , Ham Yağ %39.00, Ham Lif  %5.00 , Ham Kül %4.90 , Su %11.00,TGOS  %1.

Gimcat Kedi Malt Macunu Kullananlar Yorumları

Gimcat Kedi Malt Macunu kullananlar tarafından oldukça beğeni kazanmış bir üründür. Alanında en fazla bilinen ve popüler olan, veterinerlerin en fazla önerdiği ürünler arasındadır. İnternet üzerinde kullanıcılar tarafından aldığı olumlu yorumlar sayesinde GIMCAT markasını en tepeye taşınmıştır.

Gimcat Kedi Malt Macunu Nasıl Kullanılır

Günlük 5 cm 2,5 gr verilmesi tavsiye edilir. Direk olarak verilebilir veya yemeğine ilave edilebilir. Uzun tüylü ve çok temizlenen ırk kedilerde veya gerekli durumlarda, verilecek miktar 2 katına kadar çıkarılabilir. Yemeklerden önce verilmesi daha idealdir .

Gimcat Kedi Malt Macunu Şikayetleri Varmı ?

Bahsi geçen ürünün %100 orjinalini sattığımız için bizlere şu ana kadar HİÇBİR şikayet gelmemiştir. Kullananların hemen hemen hepsi üründen menun kalmışlar ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

Gimcat Kedi Malt Macunu Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün internette bizler gibi yetkili bayiler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •      •  


 

x

Check Also

Black Latte

  Black Latte resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün 2019 Temmuz ayı itibarıyla ...