Gluco Gen

Gluco Gen Nedir

Glucogen bir gıda takviyesidir. Web sitemiz ürünün resmi satış yeridir. 1 kutudan 10 adet şaset çıkmaktadır. Türkiye resmi satış yeri olan web sitemizden %100 orjinal ürün siparişi verebilirsiniz. Şirketimizin satmış olduğu tüm ürünler hologramkontrol nokta com adresinde sorgulandığı vakit orjinal olduğu görülebilir. Sorgulamak için gluco gen ürünü üstündeki parlak hologramı hologramkontrol nokta com adresine giriş yaparak sorgulayınız. Bizden bu ürünü satın aldıysanız ürününüz orjinal çıkacaktır.

kullanımı

Glucogen Nasıl Kullanılır

Ürün günde 1 kez akşam yemeklerinden önce kullanılır. Kullanımı ise 1 şaseti bir bardak ılık veya sıcak su içine boşaltarak kullanabilirsiniz. Günlük dozajı kesinlikle aşmayınız.

yorum

Gluco Gen Kullananlar Yorumları

Glucogen kullananların yorumları için bizlere ulaşan olumsuz bir görüş yada bir yan etki bulunmamaktadır. Kullanıcı yorumları bizlere ulaştığı kadarıyla gayet olumlu olup kötü bir geri dönüşe rastlamadık. Sizde kullanmak istiyor ve orjinallik garantisi verdiğimiz ürünü sipariş etmek istiyorsanız telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir yada sayfamızın en altında bulunan sipariş formunu doldurabilirsiniz.

işe yarıyormu

Glucogen Fiyatı

1 Kutu 59 TL+kargo (10 günlük), 2 Kutu 118 TL kargo ücretsiz, 3 Kutu 149 TL kargo ücretsiz (1 Aylık), 6 Kutu 270 TL kargo ücretsiz (2 Aylık)

Glucogen İçeriği

Glucomannan, Le-carnitine, Kara Mürver.

nedir

Glucogen Şikayetleri

Ürün hakkında bizlere ulaşan bir şikayet bulunmamaktadır. Kullanıcılar glucogen ürününden gayet memnun kalmışlar ve çevrelerine önermişlerdir.

Gluco gen Ezanelerde satılıyor mu ?

Ürün eczane satışı bulunmamaktadır. Sadece bizler gibi yetkili bayiler tarafından internet üzerinde satışı bulunmaktadır.

eczane

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

      •  

      •