Hairxr

Hairxr Resmi Resmi Satış Sitesi

Hairxr resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün set halinde satılır. Bu set şampuan ve serumdan oluşur. Firmamız tüm satışını yaptığı ürünlerde orjinal olma garantisi vermektedir. Sınırlı sayıda stoklarımızda bulunan saç ürününden sipariş vermek için 0312 240 40 05 numaralı telefondan yada aşağıdaki sipariş formunu doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünler size 1-2 iş günü içinde aras kargo ile ulaşır. Ödemeleriniz kapıda nakit yada kredi kartı şeklindedir. Ürün set halindeki fiyatı 59 TL+ kargodur.

Ürünlerin içeriğinde zeytin yağı, narenciye, ısırgan otu, ful çiçeği, kus kus otu, reyhan çiçeği, defne yaprağı, üzüm çekirdeği, nar çiçeği papatya bulunur.

hairxr

 

Hairxr Kullananlar Yorumları

Kullanıcılardan almış olduğumuz geri dönüşler oldukça olumludur. Kullananların yorumlarını merak ediyorsanoz bizlere 0312 240 40 05 numaralı telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında kullananlar bizleri mesai saatlerinde arayarak teşekkürlerini iletmektedirler. Yorumlar ve müşteri memnuniyeti hairxr ürününde oldukça yüksektir.

Hairxr Nasıl Kullanılır

Ürünün kullanım şeklide şu şekildedir. Yaklaşık 20-30 damla arasında uygulanabilir. Problemli olarak düşündüğünüz bölgeye damlatıldıktan sonra 10 dakika boyunca ellerinizle (parmak ucu) masaj yaparak kullanınız.

 

hairxr

 

Hairxr Şikayetleri Varmı ?

Saçlar için çıkmış hairxr hakkında bizlere ulaşan bir şikayet bulunmamakta. Yan etki gördük yada memnun kalmadık şeklinde herhangi bir müşterimiz bizlere geri dönmemiştir. Kısa ve öz ürün hakkında bir şikayet almamış bulunmaktayız.

Hairxr Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün hairxr şimdiye kadar bizler gibi resmi satıcılar ile internette satışı olan bir ürün olmuştur. Aynı şekilde aktarlardada ürünün satışı bulunmamaktadır. Sadece firmamız gibi özel bayiler internette satışını gerçekleştirmektedir.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •  

    •  

    •