İsveç Şurubu

İsveç Şurubu Türkiye Tek Resmi Satış Sitesi

İSVEÇ ŞURUBU TEK RESMİ SATIŞ İLETİŞİM: 0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

İsveç Şurubu ürünün TÜRKİYE TEK RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Ürün bir gıda takviyesi olup kullananlar tarafında hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır. Tüm ürünlerimizde orjinallik hologramı mevcuttur. Kargolarınız aras kargo ile hızlı teslimat yapılarak 1-2 iş gününde ulaşır. Ödemeler kapıda nakit yada kapıda kartla yapılabilir. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

1 Kutu 89 TL+kargo, 4 Kutu 149 TL+kargo, 6 Kutu 199 TL (kargo ücretsiz). İnternette çok ucuza satılan ürünlere orjinallik konusunda güvenmemenizi tavsiye ederiz.

İsveç Şurubu Kullananlar Yorumları

Orjinal olarak sattığımız isveç şurupları için şimdiye kadar firmamıza ulaşan yorumların hemen hemen hepsinin olumlu olduklarını söyleyebiliriz. Kullananların üründen memnun kaldığını ve çevrelerine tavsiye ettiklerini müşterilerimiz bizlere iletmişlerdir.

İsveç Şurubu Nasıl Kullanılır

İçeriğinde alkol bulunmayan ürün kullanımı şu şekildedir. Şurup gün içerisinde 1 defa oda sabah kalktığınızdan sonra tok karnına kullanılması önerilmekte. Kullanımı ise fincanın içine su doldurup 1 tatlı kaşığı oranında üzerine döküp karıştırılır ve içilir. Yada direk 1 tatlı kaşığına dökülüp kullanılır. Günde 1 kez kullanım yapılması önerilmektedir.

İsveç Şurubu Şikayetleri Varmı ?

Memnuniyet oranı oldukça yüksek olan ürün isveç şurubu hakkında herhangi bir şikayet müşterilerimiz tarafından bizlere iletilmemiştir. Kullanıcılar üründen gayet memnun olduklarını bizlere bildirmektedirler. Sattığımız ürün %100 orjinal olduğu için kullanıcılarda bir okadar memnun kalmaktadırlar.

İsveç Şurubu Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette tek yetkili bayi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...