Kaleidoscope Saç Serumu

Kaleidoscope Saç Serumu Resmi Satış Sitesi

Kaleidoscope Saç Serumu orjinal resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Firmamız bahsi geçen saç serumu için ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. Ürün denildiği gibi % 100 orjinaldir ve bandrollüdür. Kaleidoscope Saç Serumu ınisex bir ürün olup hem erkekler hemde kadınlar rahatlıkla kullanabilir. Tuzsuz parabensiz ve sulfatsız saç damlasıdır. Yaklaşık 59 ml’dir. Bir diğer adı ise Miracle drops‘dur. Şu ana kadar görülmüş hiç bir yan etkisi yoktur. Sipariş için telefon numaralarımızı arayabilir yada sayfamızın en alt kısmında bulunan sipariş formunu doldurabilirsiniz.

Web sitemizdeki tüm yazı ve bilgiler TIBBİ CİHAZ KURUMU mevzuatlarına uygun olarak yazılmış olup endikasyon içermez.

Fiyatlar; 1 Adet 110 TL (kargo ücretsiz), 2 Adet 198 TL (kargo ücretsiz), 3 Adet 255 TL (kargo ücretsiz). %100 orjinal ve hologramlı ürünümüz için tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister telefon numaramızı arayınız.

Kaleidoscope Saç Serumu İçeriği

At kuyruğu ekstratı, demir dikeni ekstratı, buğday yağı, kayısı yağı, sarımsak yağı, hardal yağı, susam yağı, hindistan cevizi yağı.

Kaleidoscope Saç Serumu Kullananlar Yorumları

Saç serumu saçlarınızda kullanabileceğiniz bir üründür. Şu ana kadar kullananlar gayet memnun kalmışlar ürün hakkında bizlere olumlu yorumlar yaparak geri dönmüşlerdir. Bizlere email ve telefon yoluyla ulaşan yorumlar gayet olumludur.

Kaleidoscope Saç Serumu Nasıl Kullanılır

Günde 3 damla saç çıkmasını istediğiniz yere damlatın ve bir eldiven yardımı ile oraya yedirin. Cildinizde başka yerlere damlatmayınız.

Kaleidoscope Saç Serumu Faydaları

Faydaları konusunda geldiğimizde satışını yaptığımız üründen fayda gördüklerini söyleyen yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. % 100 ORJİNAL ÜRÜN kullanmak istiyorsanız siparişinizi veriniz. İsterseniz telefon numaralarımızı çevirin isterseniz de sayfanın en altındaki sipariş formunu doldurunuz.

Kaleidoscope Saç Serumu Ne İşe Yarıyor ?

Kaleidoscope Saç Serumu gerçekten işe yaradığını düşünen bir çok müşterimiz mevcuttur. Üründen kullanarak memnun kalmış ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

Kaleidoscope Saç Serumu Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında elimize ulaşan hiçbir şikayet yoktur. Bunun belkide tek nedeni ORJİNAL ÜRÜN satışı yaptığımızdandır.

Kaleidoscope Saç Serumu Tablet Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.