Keto Tabs

Keto Tabs Türkiye Resmi Satış Sitesi

Keto tabs orjinal resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Üründen “TAM ETKİ” için 2 yada 3 ADET KETO TABS veya üstü kullanabilirsiniz. Denemek için ise 1 adet satın alabilirsiniz.

1 Adet ürün 20 tablet içerir. Firmamız satışını yaptığı bu keto tablet ürününde ORJİNALLİK GARANTİSİ veriyor. Şu ana kadar yan etki görülmeyen ürün için sipariş vermek gayet basit. İster telefon numaramızı arayınız ister sayfanın en altındaki sipariş formunu doldurunuz. Web sitemizdeki tüm yazı ve bilgiler TIBBİ CİHAZ KURUMU mevzuatlarına uygun olarak yazılmış olup endikasyon içermez.

Tabletin Fiyatlandırması: 

1 adet Ketotabs Tablet: 90 TL (10 Günlük / 20 Adet)
2 adet Ketotabs Tablet: 159 TL (20 Günlük / 40 Adet)
3 adet Ketotabs Tablet: 198 TL (1 Aylık / 60 Adet)
6 adet Ketotabs Tablet: 360 TL (2 Aylık / 120 Adet)

Ketojenik Diyet

Ürünü ketojenik diyet ayarak ta kullanabilirsiniz. Tableti kullanmak için ketojenik diyet yapmak “ZORUNLU DEĞİLDİR“. Ketojenik diyet yaparken yenilmeyecek besinler aşağıda sıralanmıştır.

  • Tahıllar — Buğday, mısır, pirinç, yulaf türevleri
  • Şeker — bal, agave, akaağaç şurubu, pekmez
  • Meyve — elma, muz, portakal, kavun, karpuz
  • Kökler — patates, tatlı patates
  • Baklagiller

Keto tabs Tablet İçeriği

kazein, l-karnitine, matcha klorofili, kitosan bulunmaktadır.

Keto tabs Kullananlar Yorumları

Keto tabs efervesan tablet yorumları hakkında bizlere ulaşan neredeyse tüm yorumlar olumludur. Kullananlar üründen memnun kalmışlardır. Ürünün memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

Ketotabs Nasıl Kullanılır

Ürün öğlen ve akşam yemeklerinden hemen önce aç karnına bir bardak suyun içerisinde tablet atılıp eritilerek kullanılır. Günde 2 kez kullanılır. 1 aylık kullanımın sonunda devam etmek isteyen kullanıcılar 1 ay ara verip diğer kullanımlarına devam edebilir.

Keto Tabs Tablet Faydaları

Satışını yapmış olduğumuz hemen hemen tüm müşterileriniz katojenik hakkında fayda gördüklerini söylemektedirler. Sınırlı sayıda stoklarımızda bulunan bu üründen sipariş vermek ve % 100 ORJİNAL ÜRÜN kullanmak istiyorsanız acele ediniz!

Keto tabs Ne İşe Yarar ?

Ketotabs tablet gerçekten işe yaradığını düşünen bir çok müşterimiz mevcuttur. Üründen kullanarak memnun kalmış ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

Ketotabs Efervesan Tablet Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında elimize ulaşan hiçbir şikayet yoktur. Bunun belkide tek nedeni ORJİNAL ÜRÜN satışı yaptığımızdandır.

Keto tabs Eczanelerde Satılıyormu ?

Keto Tabs marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 
 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.