Macun-i Mahrem

Macun-i Mahrem Resmi Satış Sitesi

Macun-i Mahrem macunu orjinal resmi satış sitesine hoşgeldiniz.

Ürünün resmi satış fiyatı 78 TL olup, piyasada aşırı düşük fiyatlara satılan ürünlere sağlığınız ve orjinallik adına itibar etmemeniz tavsiyemizdir.

Şirketimiz macuni mahrem ürünü adına ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. Ürün denildiği gibi % 100 orjinaldir ve bandrollüdür. Ürün 200 gr’dır. Şu ana kadar görülmüş hiç bir yan etkisi yoktur. Sipariş için telefon numaralarımızı arayabilir yada bu sayfanın en altındaki sipariş formunu doldurabilirsiniz.

Web sitemizdeki tüm yazı ve bilgiler TIBBİ CİHAZ KURUMU mevzuatlarına uygun olarak yazılmış olup endikasyon içermez.

Fiyatlar; 1 Adet 78 TL(+kargo), 2 Adet 138 TL (kargo ücretsiz), 3 Adet 180 TL (kargo ücretsiz). %100 orjinal ve hologramlı macuni mahrem için tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister telefon numaramızı arayınız.

Macun-i Mahrem İçeriği

Çiçek balı, epimedium %20, ginseng, macaroot, demirdikeni, kırmızı ginseng, cüce palmiye, gingko biloba, zencefil, tarçın.

Macun-i Mahrem Kullananlar Yorumları

Ürün macun-i mahrem adına kullananlardan hiç bir şikayet almamış bulunmaktayız. Kullananların bizleri telefon yoluyla arayarak bırakmış oldukları yorumlar gayet olumludur. Hiç bir şekilde kötü bir yoruma rastlanmamıştır. Bunun en büyük nedeni % 100 ORJİNAL ürün satışı yapmamızdır.

Macun-i Mahrem Nasıl Kullanılır

Günde 1 kez tok yada aç karnına kullanılabilir. Dozajı aşmamanız önerilir.

Macun-i Mahrem Faydaları

Faydaları konusunda geldiğimizde satışını yaptığımız üründen fayda gördüklerini söyleyen yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. % 100 ORJİNAL ÜRÜN kullanmak istiyorsanız siparişinizi veriniz. İsterseniz telefon numaralarımızı çevirin isterseniz de sayfanın en altındaki sipariş formunu doldurunuz.

Macun-i Mahrem Ne İşe Yarar ?

Macuni merhem gerçekten işe yaradığını düşünen bir çok müşterimiz mevcuttur. Üründen kullanarak memnun kalmış ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

Macun-i Mahrem Şikayetleri Varmı ?

Macuni mahrem hakkında elimize ulaşan hiçbir şikayet yoktur. Bunun belkide tek nedeni ORJİNAL ÜRÜN satışı yaptığımızdandır.

Macun-i Mahrem Tablet Eczanelerde Satılıyormu ?

Macuni mahrem macunu marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.