Matcha Premium

Matcha Premium Çayı Türkiye Tek Resmi Satış Sitesi

MATCHA PREMİUM ÇAYI TEK RESMİ SATIŞ İLETİŞİM: 0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Mathca Premium Çayı ürünün TÜRKİYE TEK RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Ürün bir gıda takviyesi olup kullananlar tarafında hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır. Tüm ürünlerimizde orjinallik hologramı mevcuttur. Kargolar hızlı bir şekilde sizlere yollanır, 1-2 iş gününde sizlere ulaştırılır. Çalıştığımız kargo aras kargodur. Ödemelerinizi kapıda nakit veya kart ile yapmanız mümkündür. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

1 Kutu 49 TL+kargo, 3 Kutu 99 TL+kargo, 5 Kutu 149 TL (ücretsiz kargo), 7 Kutu 189 TL (ücretsiz kargo). İnternette çok ucuza satılan ürünlere orjinallik konusunda güvenmemenizi tavsiye ederiz.

Matcha Premium Japanese Çay Kullananlar Yorumları

Kullananların yorumlarının hemen hemen hepsinin olumlu olduğu matcha çayı satın almak için acele ediniz. %100 orjinal olan ürünler sınırlı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır. Kullananlar üründen yüksek oranda memnun kalmış olup çevrelerinden eş ve dostlarına ürünü önermişlerdir.

Matcha Premium Nasıl Kullanılır

Matcha premium kullanımı gayet basittir. Sabah ve akşam tok yada aç karnına kullanılır. Günde 2 kez kullanılan ürün kendi belirlediğiniz saatlerde kullanılabilir. Ertesi günde aynı saatlerde kullanmanızı öneriyoruz. Emziren annelerin kullanması sakıncalıdır. Kullanım şekline gelince 1 bardak sıcak suyun içine karıştırarak içebilirsiniz.

Matcha Premium Çayı Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında şu ana kadar sizleren en ufak bir şikayet almadık. Kullanıcıların oldukça memnun kaldıkları ürün matcha premium japanese çay sınırlı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır. Sipariş vermek için acele ediniz.

Matcha Çayı Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette tek yetkili bayi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...