Maydanoz Limon Sarımsak Kürü

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Türkiye Resmi Satış Sitesi

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü

TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Web sitemizdeki tüm yazılarımız TIBBİ CİHAZ KURUMU’na uygun olarak yazılmıştır. Kesinlik, endikasyon belirten bir içerik bulunmamaktadır. Firmamız satışını yaptığı limon sarımsak maydanoz kürü ürününün RESMİ SATIŞ yeridir. Tüm sattığımız ürünlerde firmamız ORJİNALLİK GARANTİSİ verir. Ürünün tüm izinleri alınmıştır, işletme kayıt no ürün paketinin üzerinde yazmaktadır.

Orinal ürün satış Fiyatı: 1 Kutu 49 TL, 2 Kutu 99 TL, 3 Kutu 139 TL. Piyasada ucuza satılan ürünler sahte olma olasılığı yüksektir ! Sağlığınız için çok düşük ücretlere satılan ürünlerden uzak durunuz.

%100 orjinal olan üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Ürün İçeriği: İçeriğinde 60 adet tablet bulunmaktadır.

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam yemeklerinden 15 dakika önce 1 adet alınır. Günde 2 kez kullanıldığı için 60 adetlik ürün 1 ay gibi bir sürede tüketilir. Tam etki için 3 kutu önerilmektedir. Fakat 1 kutuda etki gösterebilir. Kullanırken dozaj aşılmamalı, küçük çocukların bulunduğu ortamlarda saklanmamalıdır.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Kullananlar Yorumları

Kürden kullanan hemen hemen tüm müşterilerimiz üründen memnun kalmışlar, bizlere mesai saatlerinde telefon açarak memnuniyetlerini bildirmişlerdir. Maydanoz limon kürü memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Bunun tek nedeni ORJİNAL ÜRÜN SATIŞI yaptığımızdandır.

Limon Sarımsak Maydanoz Kürü Nasıl Kullanılır

1 Fincan kaynamış suya 1 adet moringa çayını koyup 5 dakika demledikten sonra içebilirsiniz. Yemeklerden 30 dakika önce tüketilmesi tavsiye edilir.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Şikayetleri Varmı ?

Şimdiye kadar maydanoz kürü için bir şikayet almamış bulunmaktayız. Kullanıcıların gayet memnun kaldıları, ürün için firmamız %100 orjinallik garantisi vermektedir.

Limon Sarımsak Maydanoz Kürü Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 
 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •      •  


 

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...