Moringa Çayı

Moringa Çayı Türkiye Resmi Satış Sitesi

MORİNGA ÇAYI TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Moringa Çayı RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Web sitemizdeki tüm yazılarımız TIBBİ CİHAZ KURUMU’na uygun olarak yazılmıştır. Kesinlik, endikasyon belirten bir içerik bulunmamaktadır. Piyasada onlarca çeşit moringa çayı satılmaktadır. Satışını yaptığımız moringa çayı aralarında “EN ETKİLİLERİ” arasındadır. Şirketimiz tarafından RESMİ satışı gerçekleştirilen ürün MORİNGA ÇAYI için ORJİNALLİK GARANTİSİ vermekteyiz. Ürünün tüm izinleri alınmıştır, işletme kayıt no ürün paketinin üzerinde yazmaktadır. Çay fiyat olarak 59 TL’ye satılmaktadır. Piyasada çok düşük ücretlere moringa çayı satılmaktadır. Bu ucuz ürünlerin yan sanayi yani sahte olma ihtimali yüksektir. Sağlığınız için çok düşük ücretlere satılan ürünlerden uzak durunuz.

moringa çayı

%100 orjinal olan üründeherhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Ürün İçeriği: Moringa Yaprağı %30, Karahindibağ Kökü, Tarçın, Zencefil, Avokado Yaprağı,Barut Ağacı, Mate Yaprağı, Kiraz Sapı, Spirulina.

Ürün Gramajı: 20 Paket süzen poşet çay şeklindedir.

Kullanım Şekli: 1 Fincan kaynamış suya 1 adet moringa çayını koyup 5 dakika demledikten sonra içebilirsiniz. Yemeklerden 30 dakika önce tüketilmesi tavsiye edilir.

İkili adı Moringa oleifera olan bu bitki tohumundan sapına, hatta köküne kadar her parçasından yararlanılabilmesi nedeniyle ‘Ağaç’ olarak adlandırılmaktadır. Moringa bitkisinin anavatanı ise Hindistan’ın kuzeyidir. Himalaya eteklerinde yetişen bu bitki bugün çeşitli bölgelerde bulunmaktadır.

Moringa Çayı Kullananlar Yorumları

Kullananların oldukça memnun kaldıkların ORJİNAL MORİNGA ÇAYI ürününden sizde satın almak istiyorsanız acele ediniz. Sınırlı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır. Kullanıcı yorumlarına gelince biizm sattığımız MORİNGA ÇAYI ÇEŞİTİNDEN hiç bir şikayety almadık. Kullananlar üründen gayet memnunlardır.

Moringa Çayı Nasıl Kullanılır

1 Fincan kaynamış suya 1 adet moringa çayını koyup 5 dakika demledikten sonra içebilirsiniz. Yemeklerden 30 dakika önce tüketilmesi tavsiye edilir.

Moringa Çayı Şikayetleri Varmı ?

Şimdiye kadar orjinal moringa çayı için bir şikayet almamış bulunmaktayız. Kullanıcıların gayet memnun kaldıları, ürün için firmamız %100 orjinallik garantisi vermektedir.

Moringa Çayı Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...