Multi Collagen Antioxidant

ÜRÜN STOKLARIMIZA GELMİŞTİR !

Multi Collagen Antioxidant Tablet Resmi Satış Sitesi

Multi Collagen & Antioxidant Tableti Resmi satış yerine hoşgeldiniz. Ürün çene altına, yanaklara, göz kapaklarına, el ve vücut bölgelerinde kullanılabilir.Multi Collagen Antioxidant Tablet Kullananlar tarafından tam not alan tabletin müşteri memnuniyeti oldukça yüksektir. Web sitemizden orjinal ürün siparişi verebilir, kullananlar, kullanıcı yorumları, collagen faydaları, nasıl kullanılır cevabı, ne işe yarıyor, eczanelerde satılıyormu sorularına cevap bulabilirsiniz.

Her bir kutu 20 adet tabletten oluşmaktadır. Efervesan tablet SET halinde satılmakta olup gündüz ve gece kullanılan 2 ayrı tabletten olulmaktadır. BEYAZ renkli olan sabah uyanır uyanmaz, diğer KIRMIZI Olanı ise gece yatmadan kullanılmaktadır. 

 

 

Fiyatlar aşağıdaki gibidir.

 

1’li SET (1 Kutu Gündüz Tablet + 1 Kutu Gece Tablet – 20 Günlük): 89 TL / + Kargo

2’li SET (2 Kutu Gündüz Tablet + 2 Kutu Gece Tablet – 40 Günlük): 149 TL / Kargo Ücretsiz

3’lü SET (3 Kutu Gündüz Tablet + 3 Kutu Gece Tablet – 60 Günlük): 199 TL / Kargo Ücretsiz

Multi Collagen Antioxidant İçeriği

İçeriğinde Kolajen, Hyaluronic Acid, Çinko, Biotin, Selenium.

%100 orjinal ve hologramlı multi collagen herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister telefon numaramızı arayınız.

Multi Collagen Antioxidant Kullananlar Yorumları

Ürün hakkında kullanıcılardan tam not alınmıştır. Kullananlar gayet memnunlardır. Hiç bir yan etkiye rastlanmamış olup bizlere gün içinde ulaşan yorumlar gayet olumludur. Sizde sınırlı sayıda elimizde bulunan Multi Collagen Antioxidant ürününden zaman kaybetmeden siparişinizi verebilirsiniz. Burası resmi satış platformudur.

Multi Collagen Antioxidant Nasıl Kullanılır

Sabah uyanır uyanmaz beyaz olan kutudan 1 tane alın ve sıcak yada ılık soya atarak cözüldükten sonra için. Aynı şekilde gece yatmadan 30 dakika önce kırmızı renkli kutudan 1 tanesini yine 1 bardak suya atarak kullanın.

Multi Collagen Antioxidant Şikayetleri Varmı ?

Collagen antioxidant hakkında bizlere ulaşan hiçbir şikayet yoktur. memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Orinal ürün kullanıcıların oldukça memnuniyetini kazanmıştır.

Multi Collagen Antioxidant Eczanelerde Satılıyormu ?

Efervesan Tablet marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Rus Merhemi Resmi Satışı

RUS MERHEMİNİN “YENİSİ” Resmi Satış Sitesi Satışını yaptığımız RUS MERHEMİ “YENİ” çıkan ...