Paramil Anti Parazit Çayı

Paramil Anti Parazit Çayı Türkiye Resmi Satış Sitesi

PARAMİL ANTİ PARAZİT ÇAYI TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Paramil Anti Parazit Çayı RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Ürünün resmi satış fiyatı: 59 TL‘dir. Düşük fiyatlı paramil çayı ürünlerine itibar etmemeniz önerilir. Fiyatlanırmalar 2 Kutu: 99 TL, 3 Kutu: 139 TL’dir. Bu paketlerde aynı şekilde kargo ücreti yoktur. Tam etki için 3’lü set alabilirsiniz. Denemek için 1 adet almanız kafidir. Ondada mutlaka etkisini görürsünüz.

Ürün 20 adet süzen poşet çaydan oluşan, hem beylerin hem de hanımların kullanımına uygun bir bitkisel çaydır.

%100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Paramil Anti Parazit Çayı Kullananlar Yorumları

Paramil anti parazit çayını kullananlar müşterilerimiz üründen gayet memnun kalmışlar ve ürünü çevrelerine tavsiye etmişlerdir. Üründen kullananların kullanıcı yorumlarını internette incelediğimizde olumsuz bir yoruma rastlamadık. Bunun tek nedeni firmamızın bu ürünün ORJİNAL’ini satmasıdır.

Paramil Anti Parazit Çayı Nasıl Kullanılır

Günde 2 kez tüketilmesi kafidir. Hazırlanışı son derece pratiktir. Bir fincana bir poşet paramil çayı atın ve üzerine yeni kaynamış sıcak su ekleyin. 3-5 dakika kadar demlenmesine müsade ettikten sonra tüketin. Tüketimi öğünlerden 10-15 dk kadar önceye denk getirmeye çalışın. Tercihen 2 kullanım arası ortalama 7-8 saat aralık vermeye (aynı gün içerisinde) gayret gösteriniz.

Paramil Anti Parazit Çayı Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında bizlere ulaşan hiçbir şikayet yoktur. memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür. Orinal ürün kullanıcıların oldukça memnuniyetini kazanmıştır.

Paramil Anti Parazit Çayı Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •      •  


    •  

       

x

Check Also

Black Latte

  Black Latte resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün 2019 Temmuz ayı itibarıyla ...