Peptit Maya Maskesi

Peptit Maya Maskesi Resmi Satış Sitesi

Peptit maya maskesi resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürünümüz unisex bir üründür. 250 ml hacminde. 1 Adet ürün kullanım süresi 1 aydır. İçeriğinde bir çok vitamin ve mineral bulunmaktadır. El değemeden üretilip ambalajlanmştır. Siparişlerinizi 0312 240 40 05 numaralı sabit hattımızı arayarak yada aşağıdaki sipariş formunu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz 1-2 iş gününde aras kargo ile sizlere ulaşır, ödemeyi KAPIDA NAKİT yada KAPIDA kredi kartı olarak yapabilirsiniz. Firmamız resmi satışını yaptığı tüm ürünlerimizde ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir.

Peptit Maya Maskesi Kullanımı Nasıldır ?

Kullanımı gayet kolay. peptit maya maskesi uygulanmadan önce cilt yıkanıp temizlenip durulanmalı. Sonrasında fırça yardımı ile yada elinizle maske tüm yüze uygulanmakta. Kuruyana kadar yarım saat boyunca bekleyiniz. Sonrasında yüzünüzü tekrar yıkayıp durulayabilir ve temizleyebilirsiniz. Kullanırken mutlaka dikkat edilmesi gereken nokta, göz ve ağız bölgesine uygulanmaması. Kullanımında günde 1 kez uygulanabilmektedir. Maske seri bölgelerde muhafaza edilmesi gereken bir üründür.

pepit maya maskesi

Peptit Maya Maskesi Kullananlar Yorumları

Kullananların memnun oldukları ve çevrelerine ürünü tavsiye ettikleri bizlere ulaşan bilgiler arasındadır. Müşteri temsilcilerimize gün içinde ulaşan yorumlar gayet olumludur.

kullananlar yorumları şikayetler

Peptit Maya Maskesi Eczanelerde Satılıyormu ?

Peptit maya maskesi şu an sadece internet üzerinden tam yetkili bayiler üzerinden satışı yapılmaktadır. Firmamızdan ürünü sipariş vermek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

%100 Orjinal Peptit Maya Maskesi Nasıl Satın Alınır, Nasıl Sipariş Veririm ?

Üründen sipariş vermek için aşağıdaki sipariş forumunu doldurmanız yeterlidir. Telefon numaramız olan 0312 240 40 05 numarasını arayarakta sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı bir şekilde kargolanıp 2 iş gününde sizlere ulaşmaktadır. Ödemeler kapıda nakit yada kapıda kredi kartı ile yapılabilir. Şimdi sizde elimizde sınırlı sayıda olan peptit maya maskesinden sipariş veriniz.

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Rus Merhemi Resmi Satışı

RUS MERHEMİNİN “YENİSİ” Resmi Satış Sitesi Satışını yaptığımız RUS MERHEMİ “YENİ” çıkan ...