Psorifix Egzama Sedef Krem Spreyi

Psorifix Egzama Sedef Krem Spreyi Türkiye Resmi Satış Sitesi

PSORİFİX EGZAMA & SEDEF KREM SPREYİ TÜRKİYE RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Psorifix egzama sedef krem spreyi RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Firmamız satmış olduğu tüm ürünlerde ORJİNALLİK GARANTİSİ verir. Web sitemizde yazılar tıbbi cihaz kurumuna uygun olarak kesinlik ve endikasyon belirtilmeden oluşturulmuştur. Psorifix krem spreyi EGZAMA ve SEDEF için üretilmiştir. Vücudun tüm bölgelerine kullanılavilir. Saç derisi bunlara dahildir. Etkisinden dolayı üründen kullananlar gayet memnundur. Ürünün resmi satış fiyatı: 79 TL‘dir. Düşük fiyatlı ürünlere itibar etmemeniz önerilir. Ürünün diğer adetteki ücretleri 2 Kutu: 149 TL, 3 Kutu: 199 TL’dir. Tüm adetlerdeki paketlerde kargo ücreti yoktur. Tam etki için 3’lü set alabilirsiniz. Denemek için 1 adet almanız kafidir. Ondada mutlaka etkisini görürsünüz. Ürün %100 legal ve izinli bir ürün olup karton kutusunun üzerinde işletme kayıt numarası bulunmaktadır.

 

%100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Psorifix Egzama Sedef Krem Spreyi İçeriği

İsöğüt ağacı özü, çay ağacı yağı, kırlangıç otu, ardıç yağı, huş ağacı özü.

Psorifix Egzama Sedef Krem Spreyi Kullananlar Yorumları

Ürünümüzden kullananların yorumları gayet olumlu olup tüm kullanıcılar gayet memnun kalmışlardır. Hiç bir şikayet yada yan etki görülmemiştir. Bu ürünün memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Sizde kullanıcı olmak ve ürünümüzden kullanmak istiyorsanız acele ediniz. Sınırlı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır.

Psorifix Egzama Sedef Krem Spreyi Nasıl Kullanılır

Sprey’den kullananların memnun kaldığını söylediği ürün kullanımı gayet basittir. Öncelikle şunu belirtelim ürün sprey şeklinde sıkılır ve tüpün içerisinde krem bulunur. Kullanırken sorunlu olarak düşünülen bölge güzel birşekilde yıkanmalı durulanmalıdır. Sonrasında az bir miktar üründen sıkılıp sürülür ve masaj yapılır. 20 dakika sonrasında aynı işlemler bir kez daha yapılır. 1 gün içerisinde denildiği üzere bu işlem iki kez yapılır. Kutu bitene kadar hergün bu işlemler tekrarlanır. İyi bir gelişme sağlandığı görülürse istenildiğinde sipariş verilerek tedavi devam edilir. İstenilen ölçüye gelene kadar kullanılabilir.

Psorifix Egzama Sedef Krem Spreyi Şikayetleri Varmı ?

Ürün hakkında şimdiye kadar bizlere ulaşan bir şikayet yoktur. Kullanıcıların neredeyse tamamı üründen memnun kalmış ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

Psorifix Egzama Sedef Krem Spreyi Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •      •  


    •  

       

x

Check Also

Black Latte

  Black Latte resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Ürün 2019 Temmuz ayı itibarıyla ...