Salkom Beyazlatıcı Krem

Salkom Beyazlatıcı Krem Türkiye Resmi Satış Sitesi

SALKOM YÜZ BEYAZLATICI KREM RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Salkom Beyazlatıcı Krem RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Web sitemizdeki tüm yazılarımız TIBBİ CİHAZ KURUMU’na uygun olarak yazılmıştır. Kesinlik, endikasyon belirten bir içerik bulunmamaktadır. Firmamız tarafından satışı RESMİ satışı gerçekleştirilen ürün SALKOM BEYAZLATICI KREM için ORJİNALLİK GARANTİSİ vermektedir. Tüm ürünler bandrollü, hologramlıdır. Ürün yüz bölgesi, sirsekler, koltuk altı bölgesi, bikini bölgesi, göz kapakları, gözaltı bölgelerine vs. kullanılabilinir. 100 Milgramdır. Güneşli havalarda kullanılmaması önerilmektedir. 2-3 hafta içerisinde etkisini görebilirsiniz. Ürünün bir en çok beğenilen tarafı ise nemlendirici özelliğidir. İçeriği: Meyan Kökü, Kınakına, Arbutin.

Fiyat olarak orjinal salkom yüz beyazlatıcı krem 89 TL + kargo gibi bir ücrete satılmaktadır. 2 kutu 169 TL, 3 Kutu 240 TL’dir. 2 ve üzeri adetlerde kargo ücretsizdir.

%100 orjinal olan üründe üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Salkom Beyazlatıcı Krem Kullananlar Yorumları

Kullanıcıların yorumlarının neredeyse tamamının olumlu olduğu ve memnuniyet oranı oldukça yüksek orjinal ürünümüz sınırlı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır. Kullananlar üründen memnun kalmışlardır ve çevrelerine tavsiyede bulunmuşlardır. Sizde zaman kaybetmeden orjinal ürünümüzden deneyimleyebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı hologramlıdır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır

Kullanımı: Temizlenmiş bir cilde masaj yaparak kullanınız. Günde 2 kez kullanılabilir (sabah ve akşam saatlerinde). 8-12 hafta arasında kullanım süresi bulunmaktadır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Şikayetleri Varmı ?

Şimdiye kadar salkom krem için bir şikyet almamış bulunmaktayız. Kullanıcıların gayet memnun kaldıları ürün için firmamız %100 orjinallik garantisi vermektedir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler
 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •  

    •  

    •  

       

x

Check Also

Rus Merhemi Resmi Satışı

RUS MERHEMİNİN “YENİSİ” Resmi Satış Sitesi Satışını yaptığımız RUS MERHEMİ “YENİ” çıkan ...