Teff Tohumu Çay

Teff Tohumu Çay Türkiye Resmi Satış Sitesi

TEFF TOHUMU ÇAY RESMİ SATIŞI İLETİŞİM:

0312 240 40 05

FİRMA: KAYMET TİCARET

Teff Tohumu Çay  RESMİ SATIŞ sitesine hoşgeldiniz. Şirketimiz tarafından satılan tüm ürünler ORJİNALLİK GARANTİSİ ALTINDADIR. 1 Adet fiyatı 69 TL’dir. Kargo Ücretsizdir. 1 kutunun içerisinde 20 adet bulunmaktadır ve 20 günlüktür. 2 adet fiyatı 119 TL, 3 adeti ise 169 TL’dir. Bu paketlerde aynı şekilde kargo ücreti yoktur. Tam etki için 3’lü set alabilirsiniz. Denemek için 1 adet almanız kafidir.
 
Firmamızın satışını yapmış olduğu teff tohumlu çayı, bitkisel gıda takviyeleri alanında lider konuma sahip olan NURS firması çıkışlıdır. Ürünün tüm izinleri alınmış olup %100 legaldir. İşletme Kayıt Numarası: TR-01-K-001008. %100 orjinal ve hologramlı üründe herhangi bir yan etkiye rastlamamış olup  tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister 0312 240 40 05 numarasını çeviriniz.

Teff Tohumu Çay Kullananlar Yorumları

Kullanıcıların yorumlarının neredeyse tamamının olumlu olduğu ve memnuniyet oranı oldukça yüksek orjinal ürünümüz sınırlı sayıda stoklarımızda bulunmaktadır. Kullananlar üründen memnun kalmışlardır ve çevrelerine tavsiyede bulunmuşlardır. Sizde zaman kaybetmeden orjinal ürünümüzden deneyimleyebilirsiniz.

Teff Tohumu Çay Nasıl Kullanılır

Teff tohumu çay kullanımı gayet basittir. Sabah kahvaltı öncesinde 1 sıcak su bulunan bardağın içine atılıp içilebilir.

Teff Tohumu Çay Şikayetleri Varmı ?

Şimdiye kadar teff tohumlu çay için bir şikyet almamış bulunmaktayız. Kullanıcıların gayet memnun kaldıları ürün için firmamız %100 orjinallik garantisi veriyor. Tüm ürünlerimizde orjinallik hologramı mevcuttur.

Teff Tohumu Çay Eczanelerde Satılıyormu ?

Ürün marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

    •      •  


 

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...