tokalon güneş koruyucu yüz kremi

tokalon güneş koruyucu yüz kremi kullananlar

15 TL’den başlayan ve 40 TL’ye kadar satışı olan, değşken fiyatlı bir ürüm. Tokalon swiss cosmetics yazıyor firma ismi olarak ürün üzerinde.  Tokalon güneş kremi genellikle bayanlar tarafından yaz aylarında kullanılmayı tercih ediliyor. 3 farklı formda piyasaya sürümlüş. Bunların arasından hiçbirinde paraben yer almıyor. Ürünler yüksek oranda SPF içeriyormuş.

SPF 15, SPF 30, SPF 50 vb. farklı derecelerde cilt koruma özelliğine sahip olan güneş kremleri içerisinde en başarılı ürünlerden biri olarak bilinen Tokalon güneş kremi; SPF 30, SPF 50 ve Kids şeklinde.

Tokalon güneş koruyucu yüz kremi 150 ml’lik tüplerde satışa sunuluyor. Kullanımına gelince az bir miktar güneş kremini tüm yüzünüze ince bir tabaka halinde sürmeniz gerekir. Yüzünüzün yanı sıra cildinizin güneşe maruz kalan kol, el, boyun vb. diğer tüm bölgelerine de güneş kremini kullanabilmeniz mümkün. Kullanırken dışarı çıkmadan yaklaşık yarım saat önce sürülmesi önerilmekte. Kremi 1,5 saat aralıklarında yenileyebilirsiniz. Aynı zamanda Denize girmeden önce ya da denizden çıktıktan hemen sonra da kremi kullanabilirsiniz.

Tokalon güneş kremi kozmetik mağazalarda, eczanelerde satılan bir güneş kremidir. Şu sıralar yani Haziran 2019 civarlarında oldukça arama yapılan bir güneş kremidir.

tokalon güneş kremi kullanıcı yorumları

Bir çok yoruma rastladık fakat olumsuz bir yorum pek göremedik. Önümüzdeki haftalarda daha fazla yorum olacaktır internette diye tahmin ediyoruz.

tokalon güneş kremi

 

 

 

x

Check Also

Rus Merhemi Resmi Satışı

RUS MERHEMİNİN “YENİSİ” Resmi Satış Sitesi Satışını yaptığımız RUS MERHEMİ “YENİ” çıkan ...