variflex

Variflex Resmi Resmi Satış Sitesi

Variflex resmi satış sitesine hoşgeldiniz. Sattığımız tüm ürünler için orjinallik garantisi veriyoruz. Ürünler adresinize 1-2 iş gününde aras kargo ile ulaşır. Kapıda nakit yada kapıda kartınızla ödeme yaparsınız. Siparişinizi vermek için ister aşağıdaki formu doldurun ister bizi 0312 240 40 05 numarasından arayıp bilgilerinizi verin.

Variflex krem hem bacağa hemde ayağa uygulanabilir. Kadın ve erkek rahatlıkla kullanabilir.

variflex

Variflex Kullananlar Yorumları

Krem variflex hakkında bizlere ulaşan olumsuz bir yorum bulunmamakta. Kullananlar üründen gayet memnun olduklarını bizleri arayarak belirtmektedir. Kremin memnuniyet oranı yüksektir.

Variflex Nasıl Kullanılır

Variflex kremi maksimum günde 2 kez kullanın. Saba ve akşam olmak züere bölgeye önce soğuk su ile komleks yapın (soğuk havlku ile de sarabilirsiniz).. Sonra sorunlu olarak gördüğünüz blge sürüp masaj yapın. 10 dk sonra bacaklarınız havaya kaldırıp o şekilde 5 dk bekledikten sonra yarım saat yürüyüş yapın.

variflex krem

Variflex Şikayetleri Varmı ?

Krem adına rastladığımız bir şikayet bulunmamakta. Kullananlar üründen gayet memnun kalmışlardır. Şikayetten ziyade kullanan kişiler memnuniyetlerini bildirmek adına bizlere teşekkürlerini iletmektedirler.

Variflex Eczanelerde Satılıyormu ?

Variflex kremi eczane satışı olan bir ürün değildir. Sadece yetkili bayiler internette satmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.

 

     

     

x

Check Also

Rus Merhemi Resmi Satışı

RUS MERHEMİNİN “YENİSİ” Resmi Satış Sitesi Satışını yaptığımız RUS MERHEMİ “YENİ” çıkan ...