White Factor

White Factor Krem Resmi Satış Sitesi

White Factor Krem orjinal resmi satış sitesine hoşgeldiniz.. Kol, kolatı, gözaltı, dirsek, dudak, genital bölüm, bikini bölgelerine kullanılabilir. Kimyasal madde kesinlikle içermiyor. Yine içeriğinde alfa hidroski asit kesinlikle bulunmaz. Suda kesinlikle çıkmaz. Şu ana kadar yan etki görülmeyen ürün için sipariş vermek gayet basit. İster telefon numaramızı arayınız ister sayfanın en altındaki sipariş formunu doldurunuz.

Web sitemizdeki tüm yazı ve bilgiler TIBBİ CİHAZ KURUMU mevzuatlarına uygun olarak yazılmış olup endikasyon içermez.

Fiyatlar; 1 Adet 59 TL(+kargo), 2 Adet 99 TL (kargo ücretsiz), 3 Adet 139 TL (kargo ücretsiz). %100 orjinal ve hologramlı White Factor Krem için tüm ödemeleriniz KAPIDA nakit yada kartla yapılmaktadır. Aras kargo güvencesiyle 1-2 iş gününde kargonuz sizlere hızlı bir şekilde ulaşır. Sipariş vermek için ister aşağıdaki sipariş formunu doldurun ister telefon numaramızı arayınız.

White Factor İçeriği

Güçlü antioksidan, enzim, resver-atrol, bitkisel özler.

White Factor Krem Kullananlar Yorumları

White Factor Krem hakkında kullanıcılar orjinal ürün kullandıkları için gayet memnun kalmışlardır. Bizlere ulaşan ve internetteki kullananların yorumları olumludur. Kötü bir dönüş yada bir yan etki şikayeti kesinlikle almadık. Memnuniyet oranı oldukça yüksek bir üründür.

White Factor Nasıl Kullanılır

Hergün emilene kadar cildin üzerinde masaj yaparak kullanın. Kuru ve karma cilde sahip olanların 20 dakika kadar beklemesi önerilir. Kolaltı ve benzeri kararan bölgelerde yine kremin iyice yedirilmesi için aynı şekilde 20-25 dakika beklenmesi önerilir.

White Factor Krem Faydaları

Faydaları konusunda geldiğimizde satışını yaptığımız üründen fayda gördüklerini söyleyen yüzlerce müşterimiz bulunmaktadır. % 100 ORJİNAL ÜRÜN kullanmak istiyorsanız siparişinizi veriniz. İsterseniz telefon numaralarımızı çevirin isterseniz de sayfanın en altındaki sipariş formunu doldurunuz.

White Factor Ne İşe Yarar ?

White Factor Krem gerçekten işe yaradığını düşünen bir çok müşterimiz mevcuttur. Üründen kullanarak memnun kalmış ve çevrelerine tavsiye etmişlerdir.

White Factor Krem Şikayetleri Varmı ?

Krem hakkında elimize ulaşan hiçbir şikayet yoktur. Bunun belkide tek nedeni ORJİNAL ÜRÜN satışı yaptığımızdandır.

White Factor Eczanelerde Satılıyormu ?

White Factor Krem marka sahiplerinin kararı ile şu an için sadece internette ve yetkili bayilerden birisi olan bizler tarafından satılmaktadır.

kullananlar yorumları şikayetler

 

 

AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP SİPARİŞİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ.