Xg-Fit Eczanelerde Satılırmı

Xg-Fit Eczanelerde Satılıyormu

2019 başlarında çıkmış bir bitkisel gıda takviyesi xg-fit. Eğer eczanelerde satılıp satılmadığını bilmek isterseniz adresinize en yakın bir eczaneye gidip sorunuz. Resmi satış sitelerinin beyanlarına göre eczane satışı olan bir ürün. İçeriğinde lif, yağ, protein, potasyum, karbonhidrat, mineral, aronia ekstresi, ve diğer bitki ekstreleri (ekstrakt), kalsiyum magnezyum, B6 vitamini, B12 vitanini ve E vitamini bulunur. Aroma olarak ise Hindistan cevizi bulunmakta. Daha detaylı içerik için aşağıdaki bilgilere bakabilirsiniz. Bilgiler marka sahibi resmi sitesinden alıntıdır.

xg-fit-eczane

Xg-Fit Kullananlar, Kullanıcı Yorumları ve Şikayetler

Ürün hakkında yapılan yorumlara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle sosyal medya platformlarındaki yorumlara yada kadınlar için yorum forum sitelerini inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında yapsacağınız şikayetleriniz varsa satın aldığınız firmayla iletişime geçmeniz gerekmekte. Satış yapan tüm firmalar birbirinden bağımsızdır. Kullananların yapmış oldukları yorumları öğrenebileceğiniz bir başka adres ise ürünün satışını yapan internet siteleridir. Web sitesinde bulunan telefon numaralarını arayarak kullanıcıların yorumlarını kendilerinden talep edebilirsiniz.

hamile ve emziren annelerin kullanması çok önerilmemektedir. Yetişkin ve reşit kimselerin kullanması önerilir. Resmi marka sahibi web sitesinde yazan detaylara göre xg -fit gluten ve koruyucu içermemektedir.

xg fit nutrition

Kullanımı: İlk 2 gün sadece XG-FIT Nutrition ile beslenilir. Başka gıda tüketilemez. Öğün aralarında şekersiz çay, kahve ve kalorisiz içecekler haricinde besin tüketilmez. Bu başlangıç uygulaması istendiği takdirde 3 haftaya kadar uzatılabilinir. 3. gün ve sonrasında ise günde iki ana öğün (sabah ve akşam) yerine XG-FIT Nutrition kullanılır. 2 tatlı kaşığı toz ile 300 ml yarım yağlı süt karıştırılıp içilir.

 

 

x

Check Also

Brezilya Cevizli Çay

Brezilya Cevizli Çay Resmi Satış Sitesi Brezilya cevizli çay orjinal resmi satış ...